Моята новина Пълен абсурд Начало Моята новина Лоша работа по пътищата Начало Пълен абсурд Лоша работа по пътищата Лоша работа по пътищата 06 януари 2017 10:19 Обновена в 10:55 Жеко Жеков В селото има предимно стари и не чак толкова здрави хора... Ами, ако някой има нужда от бърза помощ...? Пълен абсурд❯ Работници хвърлят отпадъци от покрива без обезопасителен улей Без път и улично осветление Калотина Жители на столичен квартал сигнализират за липса на улично осветление Бързи и яростни тротинетки Агресивен водач изпреварва в Кресна
Жеко Жеков В селото има предимно стари и не чак толкова здрави хора... Ами, ако някой има нужда от бърза помощ...?