Моята новина Пълен абсурд Начало Моята новина Тормоз в град Лом Начало Пълен абсурд Тормоз в град Лом Тормоз в град Лом 19 август 2018 23:05 Обновена в 17:43 Константина Илиева Тормозът продължава! Мисля да заведа двете си деца да спят пред общината - там поне е тихо... Пълен абсурд❯ С колело на Северната тангента Работници хвърлят отпадъци от покрива без обезопасителен улей Без път и улично осветление Калотина Жители на столичен квартал сигнализират за липса на улично осветление Бързи и яростни тротинетки
Константина Илиева Тормозът продължава! Мисля да заведа двете си деца да спят пред общината - там поне е тихо...