Гледайте финалите в турнира в неделя на живо в ефира на Diema Extra и в GongPlay

Неочаквана и разочароваща загуба допусна Григор Димитров на полуфинала на турнира в Делрей Бийч, който феновете проследиха на живо в ефира на Diema Sport 2 HD и в платформата GongPlay. В битката за място на финала българският тенисист загуби с 4:6, 3:6 от американеца Раджйив Рам.

В сблъсъка с Рам българинът демонстрира слаба игра и непредизвикани грешки. Американецът очевидно е неудобен съперник за Григор Димитров, след като записа четвърта победа от четири мача между двамата и така изненадващо 89-ият в световната ранглиста стигна финал след час и 13 минути игра.

В неделната вечер от 20.00 ч. е финалът на двойки, а решителната среща от турнира Делрей Бийч по единично е с начален час 22.00.

Феновете могат да проследят всички актуални новини от турнира и богато видео съдържание в специалната секция „Голям тенис с Gong.bg”, както и във Facebook страницата на Gong.bg.

Снимка: БГНЕС