Коментират д-р Ая Таха, Иво Танев и Илия Тодоров
В сряда в студиото на „Пресечна точка” коментатори са анестезиологът д-р Ая Таха, сценаристът и тв водещ Иво Танев и адвокатът Илия Тодоров.
Първата тема, която обсъдиха, бе свързана с решението на 51-ото Народно събрание най-нуждаещите се да получават помощи два пъти годишно – за Великден и за Коледа. Депутатите гласуваха финансова подкрепа не само за пенсионерите, но и за „всички деца”.
След това гостите обсъдиха жребия в Централната избирателна комисия, където бяха изтеглени номерата на 14 партии и 10 коалиции за предстоящия вот. Докато политиците разчитат символиката в жребия, гласоподавателите чакат нови послания, а според служебния премиер Гюров най-голямата победа на изборите ще бъде масовото участие на гражданите.
Цялото предаване гледайте във видеото.
Редактор: Мария БарабашкаПоследвайте ни