Гледайте тв играта от 18.00 ч. по NOVA

В третия епизод от първите професионални турнири на „НеСемейни войни“ сили премериха отборите на Сумисти и Актьори. Сумистите в тази битка приложиха тактиката на Волейболистките. Те позволиха на Актьорите да поведат в първите три рунда с 240 точки, а после бързо ги избутаха извън игралното поле, като спечелиха четвърти и пети рунд. Това им донесе 389 точки и ги класира за "Бързи пари".

От финалния рунд, Сумистите спечелиха още 246 точки, което ги изтреля на върха в класирането.

До момента временното класиране се води от Сумистите със 770 точки. След тях е отбора на Волейболистките с 588 точки, трети са Актьорите с 555 точки, а последното място е за Танцьорите с 527 точки.

Целта на нашите професионални отбори е да съберат колкото се може повече точки от всяко предаване, защото на финала печели само един отбор, и то този, който е събрал най-много точки от рундовете, и от "Бързи пари".

Тази вечер един срещу друг се изправят Волейболистки и Танцьори.

Кой ще победи – гледайте "НеСемейни войни" с водещ Цветомир Иванов, тази вечер от 18.00 ч. по NOVA.