
Снимка: БГНЕС
Причината е отнето предимство
Два автомобила се удариха на надлез "Катекс" в Казанлък. Сигнал за инцидента е подаден малко преди 12 ч. на спешния телефон 112. На място пристигнали екипи на полицията, пожарната и спешна медицинска помощ, предаде БГНЕС.
Свидетели на катастрофата разказаха, че едната се е движила посока юг /завод "Арсенал"/, когато и е било отнето предимството от другия автомобил, включвал се в движението от пътната връзка откъм кв. "Христо Ботев".
Последвал е неизбежен удар, по думите на един от свидетелите. Пострадалите двама души са откарани в спешния център на казанлъшката болница без опасност за живота.
Снимки: БГНЕС
Новините на NOVA - вече в Instagram, Twitter, Telegram и Viber - последвайте ни. За още новини харесайте и страницата ни във Facebook.
Последвайте ни