Това е най-предпочитаният подарък, който представителите на силния пол предпочитат...
На 8 март всички жени очакват подаръци от половинките си, но защо мъжете също да не получат изненада. Няма по-добър подарък за тях от стриптийза, показва ново проучване.
Танците с елементи на еротика и страстни движения са истинско изкуство за съблазняване на мъжете. В танца можете да включите допълнителни екстри - белезници, воали или копринени панделки.
Важно е да изберете секси бельо и хубава музика. Ориенталската музика е изключително подходяща, защото прави танца по-чувствен от всякога.
Запомнете, че за да сте оригинални не нужно да изскачате от торта, да въртите стол или бастун. Използвайте пода като помощник.
Единственото неудобство е сложността на събличането, но този проблем лесно се решава с бързо "падащо" бельо. /БГНЕС