Това се случва традиционно преди празника на Българската армия
По традиция в навечерието на празника на Българската армия министърът на отбраната Драгомир Заков и началникът на отбраната адмирал Емил Ефтимов ще участват във видеоконферентна връзка с националните командири на българските военни контингенти, които са част от операции и мисии в Босна и Херцеговина, Косово, Мали и Ирак.
По повод празника те ще поздравят българските военнослужещи, които изпълняват задачи в операции и мисии на НАТО и Европейския съюз. Участие във видеоконферентна връзка ще вземе и командирът на Съвместното командване на силите генерал-майор Валери Цолов
Новините на NOVA - вече в Instagram, Twitter, Telegram и Viber - последвайте ни. За още новини харесайте и страницата ни във Facebook.
Редактор: Георги ГеновПоследвайте ни