Моделът сподели емоциите си от участието си във VIP Brother в „На светло с Люба Кулезич”

„Цяла България ме видя в най-лошата ми светлина (във VIP Brother). Това, което показах първите десет дни от шоуто- че мога да не се храня по десет дни, че пия енергийни напитки от осем сутринта, че пия чаша вино в 11 на обяд, защото в следствие на слабостта си реших, че 100 грама вино могат да бъдат отдушник, могат да ме пренесат в друго измерение. Това се оказа много голяма грешка”.  Това разказа моделът Зорница Линдарева в „На светло с Люба Кулезич” по повод участието си във VIP Brother Образцов дом.

„След участието ми във формата се чувствам много по-добре, много по-опитна, много по-силна и все повече харесвам себе си, което е в контраст с мнението на околните”, заяви Линадрева.

„Със сигурност се налага, колкото и да го отричат някои хора, да влизаш в различни социални роли, понякога да се снишиш, да се направиш на по-елементарен, отколкото си. Всички Съквартиранти вярваха, че това съм аз”, допълни Зорница.

Какво още разказа Зорница Линдарева за участието си във VIP Brother и за живота си, гледайте във видеото. Не пропускайте да видите кой от Съкварирантите ще напусне Къщата при елиминациите във  VIP Brother този понеделник от 20.00 ч. по Нова.

tracking tracking tracking tracking tracking tracking tracking