Гледайте надпреварата на живо в неделя от 8.00 ч. в ефира на спортния канал от пакета DIEMA EXTRA

Любителите на високите скорости имат възможност да проследят старта във Формула 1 за Гран При на Япония в неделя от 8.00 ч. на живо по DIEMA SPORT2 и в онлайн платформата GONG PLAY.

Борбата във Формула 1 става все по-ожесточена с наближаването на края на сезона и всеки следващ старт придобива огромно значение. Нико Розберг ще стартира от първа позиция в Гран При на Япония, след като спечели квалификацията със страхотна обиколка – 1м30.647сек. Немският пилот за трета поредна година зае пол позишън на пистата "Сузука" и в неделя сутрин отново ще тръгне начело на колоната. Той спечели и трите тренировки в Япония и даде сериозна заявка за нова победа в шампионата. След него, много близо, бе Люис Хамилтън, само на 13 стотни, а трети остана Кими Райконен.

Гледайте състезанието за Голямата награда на Малайзия – в неделя от 8.00 ч. на живо по DIEMA SPORT2 и в GONG PLAY