Първия гол за българския тим реализира Христо Стоичков

Отборът на Нова ТВ води с 4:1 срещу състава на MTG в благотворителния "Мач на звездите", част от инициативата “United for peace” на компанията собственик на медията.

Първият гол за българския тим реализира Христо Стоичков. Премиерът Бойко Борисов пропусна дузпа, но малко по-късно се реабилитира, като направи голова асистенция за едно от двете попадения на Пламен Стойнов.

В края на първото полувреме премиерът отново получи право да изпълни дузпа и този път бе точен.

Звездите от „Х фактор” също няма да останат безучастни, но те ще се включат със свои изпълнения, докато трае почивката на двубоя.

Кой отбор спечели традиционния благотворителен турнир, организиран от Нова ТВ за деца, лишени от родителски грижи, кой ще представлява България на Международната купа на мира в Норвегия, както и какво споделиха част от участниците и организаторите на мача – гледайте във видеото.