С какви кулинарни изкушения ще изненадат гостите и шеф Манчев?

Съвременният шекспиров герой – бургаският Ромео, бебото на Big Brother – Виктор Ангелов влиза в кухнята в „Черешката на тортата“ този петък. Той ще посрещне звездната компания в своята „ергенска бърлога“. Виктор разкрива, че през последните три години бръснарството е неговото поприще. Друга негова страст е писането на книги и стихове.

Средиземноморски изкушения от Десислава Сапунджиева от „Игри на волята“ в „Черешката на тортата“

/

Негов помощник в кухнята ще бъде приятелят му Жечко Стоянов, нутриционист и част от екипа на Карлос Насар. Менюто, с което ще зарадват гостите, включва витаминозна салата с бейби спанак, нар, авокадо, предястието ще бъдат два вида брускети – едните с крема сирене, сьомга и каперси и другите - с домати и босилек, основното ще бъде филе от пъстърва върху пюре от грах и сотирани зеленчуци, а десертът – милфьой с плодове.

Музика, любов и горещи изненади от Никол Ризова от „Един за друг“ в „Черешката на тортата“

m

Защо Виктор е решил да участва в Big Brother, за какво мечтае от дете, как гостите ще оценят представянето му и кой ще грабне плакета и книгата на шеф Манчев тази седмица, гледайте тази вечер от 20.00 ч. по NOVA.

Всичко за „Черешката на тортата“ можете да откриете на сайта на предаването, както и на официалната му Facebook страница. Eпизодите от новия сезон на кулинарното риалити можете да гледате на NOVA PLAY след излъчването им в ефир.

Редактор: Боряна Димитрова
tracking tracking tracking tracking tracking tracking tracking