Въпреки че им е много трудно, Милена и мъжът й гледат дъщеря си без помощ на баби и детегледачка, защото Милена се опитва да щади болната си майка, а не може да се довери на чужди грижи.
Певицата Милена Славова гостува отново в предаването \"На кафе\", като предишният път беше преди две години с мъжа й Тони и дъщеричката им Куин, която тогава беше на 8 месеца.
Ако малката не ходеше на ясла, нямаше да смогвам с репетиции и пиша песни. Много съм доволна, заяви певицата.
Въпреки че им е много трудно, Милена и мъжът й гледат дъщеря си без помощ на баби и детегледачка, защото Милена се опитва да щади болната си майка, а не може да се довери на чужди грижи.
Милена сподели, че никога не се е разбирала с баща си, който е бил много консервативен и не можел да приеме екстравагантния й външен вид. Няколко пъти дори я е гонил от вкъщи, например, защото е играела на карти в кухнята с приятели. Милена се е зарекла да не повтори грешките му при възпитанието на собствената си дъщеря. Именно затова тя не се определя като строг родител и разказа, че е много лесно малката да й се качва на главата. Не по-разллично е положението и със съпруга й Тони, който не е строг спрямо малката.
Като дете Милена е обичала да играе момчешки игри. Предаването \"На кафе\" реши да върне певицата в детството й, като я изненада с любимата й игра – стрелба с фунийки.
Какъв беше резултатът и колко съборени шишета имаше – вижте във видеото.
Последвайте ни