Те завършиха 0:0 с "Истанбул Башакшехир"

"Лудогорец" започнаха с равенство участието си в груповата фаза на турнира "Лига Европа". Мачът между българският тим и "Истанбул Башакшехир" завърши 0:0.

СНИМКИ ОТ МАЧА ВИЖТЕ ТУК

Двубоят се игра на стадион „Фатих Терим“ в Истанбул. "Старши треньорът на "Лудогорец" Димитър Димитров направи някои промени по своя състав, които оказаха положително влияние върху играта на отбора.

Стадионът на "Лудогорец" ще приема мачове от "Лига Европа"

Българският шампион определено имаше надмощие през първата част, когато пропусна няколко много добри възможности. Разградчани можеха да отбележат гол и в началото на второто полувреме, но Жоао Пауло направи пропуск. През вторите 45 минути домакините имаха превес и създадоха доста работа за Хорхе Броун, който се отличи с няколко много решаващи спасявания", коментира Gong.bg.

Георги Дерменджиев вече не е треньор на "Лудогорец"

"Лудогорец" не успя да се класира за финалния плейоф на "Шампионска лига"(ВИДЕО+СНИМКИ)

За още новини харесайте страницата ни във Facebook ТУК. Там очакваме и вашите коментари.