Снимка: Официален профил на Делян Добрев във Facebook
Очаква се тя да бъде разгледана и гласувана от народните представители в пленарна зала през тази седмица
Делян Добрев подаде заявление за прекратяване на правомощията му като народен представител в 52-рото Народно събрание.
Документът беше входиран в деловодството на парламента днес. Очаква се темата да бъде разгледана и гласувана от народните представители в пленарна зала през тази седмица.
Делян Добрев: Ще продължа да участвам в партийния живот, но съм преценил да дам път на младите
Припомняме, че Добрев обяви оттеглянето си от парламентарната група на ГЕРБ-СДС в събота на среща с младежката структура на партията в Раковски.
Редактор: Никола Тунев
Източник: Пресцентър на ГЕРБ
Последвайте ни