Голмайстор в петата минута стана Марселиньо

Лудогорец поведе срещу Реал Мадрид с 1:0 в мач от втори кръг на груповата фаза на Шампионска лига. Голмайстор в петата минута стана Марселиньо след изпълнение на ъглов удар и отклонена с глава топка.

Драмата пълна само няколко минути по-късно, когато реферът отсъди дузпа за Реал Мадрид. Кристияно Роналдо изпълни наказателния удар, но вратарят Владислав Стоянов спаси. Минута по-късно гол на Роналдо беше отменен за засада.

Реал Мадрид все пак изравниха в 25-ата минута, след като шотландският съдия Крейг Томпсън даде втора дузпа за "белия балет". Изпълнителят отново беше Кристияно Роналдо, който този път вкара гол.

През второто полувреме треньорът на Реал Карло Анчелоти пусна на терена и останалите си големи звезди - Чичарито и Иско бяха заменени от Бензема и Хамес Родригес. Именно Бензема вкара втория гол за Реал след подаване от ляво в 78-мата минута.

Въпреки силната си игра във втори пореден мач българският шампион загуби с минимален резултат.