Наложи се намеса и на полицията

Левски победи с 5:1, втородивизионния Спартак Варна в двубой от 16 финалите за Купата на България. Срещата беше прекъсната за няколко минути, заради поведението на феновете.

Само дни след инцидентите на стадион "Славия", сега ултрасите на "Левски" се замесиха в конфликт с привърженици на домакините, а към края на мача фен на отбора от София прескочи загражденията и влезе на терена. "Сините", които бяха с голяма част от резервите си, решиха всичко в мача още до 57-ата минута, когато водеха с пет.

Франко Мазурек се разписа в 28 -та, Дени Алар удвои в 42-та, а Насиру Мохамед оформи класиката в 50- та минута. По-малко от две минути след влизането си в игра 17-годишният Мартин Петков вкара за 4:0. Буквално в следващата атака талантът реализира и петото попадение за столичани. Спартак Варна обаче не се отказа и стигна до своя гол в 63-ата минута дело на Ивайло Русев.

Снимка: Булфото

Новините на NOVA - вече и в Instagram, последвайте ни. За още новини харесайте и страницата ни във Facebook ТУК.