Българският отбор игра с двама души по-малко

„Еспаньол”  надигра с 6:0 „Лудогорец” в двубой от 4-ия кръг на груповата фаза на Лига Европа.

Българският отбор игра и с двама души по-малко. Рафаел Форстър получи червен картон в 11 минута, а Яцек Горалски – два жълти и веднага последва червен картон в 34-ата минута.

СНИМКИ ОТ ДВУБОЯ ВИЖТЕ ТУК

Домакините поведоха още в 4-ата минута след гол на Оскар Мелендо, предаде Gong.bg. В 19-ата минута централният бранител на „Еспаньол” Луис Лопес бе точен след центриране от ъглов удар.

Третият гол беше отбелязан от дузпа, която беше дадена след червения картон на Яцек Горалски. Дузпата я отигра Матиас Варгас.

Четвъртото попадение отбеляза Виктор Кампусано в 52-ата минута.

Петият гол отбеляза Адриан Педроса в 73-ата минута, а само три минути по-късно точен беше и Факундо Ферейра за 6:0.