В тима на Саудитска Арабия Кристиано Роналдо отбеляза дубъл

Френският "Пари Сен Жермен" победи отбора на най-добрите играчи на саудитските клубове "Ал-Насър" и "Ал-Хилал" в приятелска среща в Рияд. Мачът завърши при резултат 5:4. За победителите головете отбелязаха Лионел Меси (3-та минута), Маркиньос (43), Серхио Рамос (53), Килиан Мбапе (60, от дузпа) и Уго Екитике (78).

В тима на Саудитска Арабия Кристиано Роналдо отбеляза дубъл, като първото му попадение беше от дузпа. Голове вкараха още Джан Хьон Су и Андерсон Талиска.

Футболистът на ПСЖ Хуан Бернат получи директен червен картон в 39-ата минута. В добавеното време на първото полувреме нападателят на ПСЖ Неймар пропусна дузпа. Роналдо беше сменен в 61-ата минута, а Меси - минута по-късно.

За последно двамата се срещнаха на терена през декември 2020 г. в мача от Шампионската лига между "Барселона" и "Ювентус" (0:3).

Новините на NOVA - вече в InstagramTwitterTelegram и Viber - последвайте ни. За още новини харесайте и страницата ни във Facebook.