На последния кръг в столицата първа позиция зае Григор Григоров

Тази неделя феновете на автомобилния спорт станаха свидетели на шестото финално състезание от автомобилния шампионат V1 Challenge Bulgaria за 2015 година, което се проведе в София.

На последния кръг в столицата първа позиция зае Григор Григоров. Купата за второ място грабна пилотът от Азербайджан Гюлхюсеин Абдулаев, а трето място зае Александър Язов.

Сред официалните гости на спортното събитие бе заместник-министърът на младежта и спорта Асен Марков, както и председателят на Българската федерация по автомобилен спорт Радослав Козлеков.

За адреналина на публиката се погрижиха и момчетата от All Stars, които направиха атрактивни номера с мотори, дрифт шоу от шампиона на King of Europe – Павлин Пенев и Александър Язов. Състезателните автомобили Hyundai i20 Coupe R1, разработени специално за едномарковия шампионат Hyundai Racing Trophy, направиха специална демонстрация за мото феновете.