Мачът с "Хайдук" се игра на стадион "Георги Аспарухов" пред празни трибуни

"Левски" загуби с 1:2 от хърватския тим "Хайдук" и загуби всички шансове да продължи в "Лига Европа".

СНИМКИ ОТ МАЧА ВИЖТЕ ТУК

Мачът се игра на стадион "Георги Аспарухов" пред празни трибуни заради наказанието, което УЕФА наложи "Левски".

Мачът започна в 20.00 часа, а в 69-тата минута домакините поведоха с 1:0. Франк Охандза от "Хайдук" изравни в 80-та минута, а Анте Ерцег оформи крайното 2:1 в полза на хърватите в 86-та минута, съобщава Gong.bg

Така "сините" отпадат след две поражения, а "Хайдук" в третия квалификационен кръг ще спори с датския Брьондби.

От МВР съобщиха, че не е имало сериозни нарушения на обществения ред в района на стадион "Георги Аспарухов".

Преди двубоя са били задържани трима мъже, носили в себе си забранени предмети (маски и метален бокс). Преди началото на второто полувреме е задържан мъж във видимо нетрезво състояние и без документи за самоличност при опит да влезе в спортната зона.

За още новини харесайте страницата ни във Facebook ТУК. Там очакваме и вашите коментари.