Разградчани победиха украинския гранд с 2:1

Българският шампион "Лудогорец" изнесе поредния си добър мач в контролните срещи в Турция и успя да победи след обрат украинския гранд "Динамо Киев" с 2:1. Това се случи в курорта Белек, след като Беседин откри резултата в 23-ата минута, предаде Gong.bg.

Разградчани стигнаха до първото си положение след пет минути в Турция. Тогава Десподов центрира от ъглов удар, а отбраната на киевчани не се справи и топката спря пред Оливие Вердон.

FT / ЛУДОГОРЕЦ - ДИНАМО КИЕВ 2:1

0:1 Беседин (23)

1:1 Каули Оливейра (39)

2:1 Жосуе Са (55)

Стартовите състави:

Лудогорец (4-3-3): Ренан - Оливие Вердон, Жосуе Са, Антон Недялков, Жордан Икоко - Светослав Дяков, Стефан Баджи, Каули Оливейра - Клаудиу Кешеру, Кирил Десподов, Бърнард Текпетей

Треньор: Валдас Дамбраускас

Динамо Киев (4-1-2-3): Бушчан – Миколенко, Попов, Заборний, Кедзиора – Сидурчук /к/ - Шапаренко, Буялский – Де Пеня, Родригес, Беседин

Треньор: Мирча Луческу

За да научавате първи новините от България и света, изтеглете новото приложение на NOVA - за Android ТУКiOS (Apple) ТУК и HUAWEI AppGallery ТУК.

Абонирайте се БЕЗПЛАТНО за информационния бюлетин на nova.bg ТУК, за да получавате най-важните новини от деня на електронната си поща.