Те загубиха от втородивизионния "Локомотив" - Горна Оряховица

По време на осминафиналите за Купата на България втородивизионният "Локомотив" - Горна Оряховица елиминира шампиона "Лудогорец" с 1:0. Иван Пенев вкара единствения гол още в 4-ата минута, съобщава Gong.bg.

Едуард Ераносян остави доста от титулярите си резерви, или извън групата, и това изигра лоша шега на "Лудогорец". Бавният старт на разградчани в двубоя бе фатален, като още в четвъртата минута гостите получиха гол, който така и не успяха да върнат. Иван Пенев за малко да си вкара автогол в 25-та минута, но Пламен Колев отрази.

Стражът на домакините бе на ниво през целия мач, и спаси всичко пред себе си. "Локомотив" можеше да покачи на 2:0 в 27-та минута, когато Байдаков бе съборен пред пеналта, Трифонов стреля опасно от пряк свободен удар, но Владислав Стоянов отрази.