Пресилен червен картон за Живко Миланов

"Левски" загуби с 0:3 гостуването си на "АЕК Ларнака" в първи мач от втория квалификационен кръг на Лига Европа.

"Левски" продължава напред в Лига Европа (ВИДЕО+СНИМКИ)

Още в 6-та минута Дени Алар имаше възможност да даде аванс на "сините", но пропусна излезнал сам срещу вратаря на кипърския отбор. В заключителните секунди на първото полувреме Живко Миланов получи изключително пресилен втори жълт картон и така "Левски" остана с човек по малко.

През второто полувреме "АЕК Ларнака" се възползва от численото си примущество и реализира трети гол в рамките само на 8 минути. Яну откри резултата с красви удар с пета в  67-та минута. 3 минути по-късно Раул се възползва от грешка в защитата на българския тим и удвои аванса на домакините. Крайното 3-0 оформи Хервел в 75-та минута след мощен удар от дистанция.

АЕК - "ЛЕВСКИ" 3:0
1:0 Джиану (66)