Шведът вкара още във втората минута при равенството 1:1 с Ди Си Юнайтед.

Златан Ибрахимович направи отличен дебют за новия си клуб - Пари Сен Жермен. Нападателят вкара гол при равенството 1:1 с Ди Си Юнайтед в контрола. Той се разписа още във втората минута на мача игран във Вашингтон.

Ибрахимович започна титуляр и откри резултата с фантастичен гол. Нападателят получи топката от Жереми Менес, финтира защитник и с много силен удар от около 10 метра заби топката в мрежата. Ди Си Юнайтед обаче изравни с гол на Де Росарио в 33-ата минута.

Другото ново попълнение на парижани - Марко Верати, също излезе като титуляр в мача, но той остана на терена само през първото полувреме.

"ПСЖ ще бъде много силен. По-силен е от Милан, защото росонерите загубиха своите двама най-добри играчи", обяви Ибрахимович след мача.

"Това е само началото. Чувствам се добре, макар че още трябва да работя, за да вляза във форма", добави звездата.