Шампионите победиха с 3:0 в Разград

Отборът на Лудогорец разгроми като домакин ЦСКА с 3:0 и нанесе първа загуба на своя съперник през този сезон. Така шампионите продължиха добрата си серия под ръководството на Стойчо Стоев и все още имат 100% актив след назначаването на старши треньора.

Тимът от Разград поведе в резултата в края на първото полувреме, когато се разписа централният защитник Козмин Моци след изпълнение на ъглов удар.

В 62-та минута, Роман Безяк удвои преднината на Лудогорец след чудесна атака и асистенция на национала Светослав Дяков. Малко след това, ЦСКА можеше да се върне в мача, но мощен диагонален изстрел на Ивайло Чочев се отби в сглобката на вратата.

Интригата в срещата окончателно бе елиминирана в 72-та минута, когато Марселиньо получи хубаво подаване от Кайсара и с лекота реализира за 3:0.

Лудогорец вече има 9 точки в актива си и е само на една от лидера във временното класиране Литекс. ЦСКА остава с 3 точки и все още няма победа от началото на сезона.