Протестиращите се опитваха да изразят недоволството си от безредиците...
Египетската полиция използва сълзотворен газ, за да разпръсне демонстрация пред Министерството на вътрешните работи в Кайро. По непотвърдена информация, са се чули и изстрели, има и ранени.
Протестиращите се опитваха да достигнат сградата на ведомството, за да изразят недоволството си от безредиците, окървавили вчерашния футболен мач.
Хората скандираха срещу управляващия военен комитет, който според тях не е осигурил реда на спортното събитие.
Последвайте ни