"Сините" спечелиха със 7:1

"Левски" разгроми със 7:1 над аутсайдера в "А" футболна група "Етър". За тима от Велико Търново това бе осмо поредно поражение като гост, докато сините записаха 14-та поредна победа като домакин във всички турнири.

С трите точки "Левски" не позволиха на "Лудогорец" да се откъсне на върха и продължава да е само на една точка зад шампионите. "Етър" остава последенс едва осем точки от 14 кръга.

Тази победа бе и най-голямата за "Левски" през настоящия сезон и най-тежката за "Етър" от завръщането му в елита.

Нападателят на "Левски" Базил Де Карвальо реализира първи хеттрик, откакто е в България. Той а добави и четвърти гол на сметката си, само за 64 минути на терена. Първо попадение за мъжкия състав на сините записа 16-годишният Антонио Вутов.