Турнирът е тази вечер от 21:00 ч. по NOVA SPORT

Всичките 49 хиляди билета за втория финал на Диамантената лига в Брюксел бяха продадени още след края на Олимпийските игри. Причината за това със сигурност не е само една, но сред основните определено е очакваното участие на медалисти от Игрите в Лондон.

Потвърждение на очакванията са и стартовите списъци за турнира в белгийската столица. Според тях зрителите на стадион „Крал Бодуен” трябва да наблюдават участието на 7 олимпийски шампиони. Сред ще бъде и Юсейн Болт, чиято основна задача е да спечели диамантения трофей в спринта на 100 m.

В Брюксел ще станат известни имената на общо 15 крайни победители в Диамантената лига. Ако искате за разберете, кои атлети ще завършат сезона на върха в своите дисциплини NOVA SPORT ви дава тази възможност. Турнирът започва точно в 21:00 ч.