Той е бил хоспитализиран със симптоми на пневмония

Флавио Бриаторе е хоспитализиран с коронавируса в болницата в Сан Рафаеле в Милано. 70-годишният Бриаторе е в отделение по пулмология, съобщава АНСА по информация от негови близки.

Флавио Бриаторе с нова любов, 46 години по-млада от него (СНИМКА)

Бриаторе е пристигнал вчера в болницата в Сан Рафаеле в Милано, където е бил хоспитализиран със симптоми на пневмония. Направеният тест за коронавирус е дал положителен резултат, предаде БГНЕС.

Състоянието му е стабилно и той много държи да изкаже своята благодарност за проявите на обич и интерес към здравето му, получени в последните часове, се казва в съобщение на неговия екип. В него се потвърждават обстоятелствата по приема му в болницата, където е приет с невисока температура и видими признаци на умора и изтощение. Назначена му е терапия и остава под лекарско наблюдение.

Италия ще тества ваксина срещу COVID-19 върху доброволци

Положителните случаи в COVID-19, установени сред персонала на милиардера в Порто Черво, се увеличават до 63 от общо 90 извършени теста. Данните не са окончателни и могат да претърпят някои промени, както обясни началникът на кризисния отдел на Северна Сардиния Марчело Акиаро.

ВСИЧКО ЗА КОРОНАВИРУСА У НАС И ПО СВЕТА ЧЕТЕТЕ ТУК

Абонирайте се БЕЗПЛАТНО за информационния бюлетин на nova.bg ТУК, за да получавате най-важните новини от деня на електронната си поща.

Редактор:
tracking tracking tracking tracking tracking tracking tracking