Българският шампион загуби на стадион „Райко Митич” в Белград

Българският шампион "Лудогорец" не успя да вземе нещо от гостуването си на "Цървена звезда" на „Райко Митич” в Белград, информира Gong.

Отборът от Разград допусна четвъртото си поражение в група F от турнира Лига Европа, този път с 0:1 от Звезда.

„Орлите” оказаха сериозна съпротива срещу сръбския гранд, но страхотен гол на Мирко Иванич в 57-ата минута прибави трите точки в актива на „звездашите” и така класира "Звезда" напред в турнира преди изиграването на всички мачове в групата.

"Лудогорец" остана последен с 1 точка мач преди края на тази фаза, докато "Звезда" е на върха с 10 пункта. "Спортинг Брага" е втори с 10, но по-лоша голова разлика спрямо сърбите, докато третият Мидтиланд е с шест и със сигурност датският тим ще играе в турнира Лига на конференциите през лятото.

За "Лудогорец" предстои домакинство на ЦСКА в efbet Лига.

За да научавате първи новините от България и света, изтеглете новото приложение на NOVA - за Android ТУКiOS (Apple) ТУК и HUAWEI AppGallery ТУК.