Жорж Микаутадзе откри резултата, Патрик Шик изравни

Грузия и Чехия не успяха да се победят във втория си мач от група F и завършиха при резултат 1:1 в Хамбург в зрелищен сблъсък от UEFA EURO 2024, предава Gong.bg.

Жорж Микаутадзе откри резултата от дузпа в добавеното време на първата част. След почивката Патрик Шик изравни в 59-ата. Един гол на Чехия беше отменен след преглед на ситуацията с ВАР.

Двата отбора имат по една точка. Чехия е трети с 1, докато грузинците са последните в група F със същия актив, но по-лоши показатели при головата разлика. Турция и Португалия са на първите две места, като по-късно двете селекции се изправят една срещу друга във възлов мач.

Още подробности за срещата може да четете ТУК

Срещата беше излъчвана НА ЖИВО по Gong.bg.

UEFA EURO 2024: Програма на футболните мачове днес

Следващият мач - Турция-Португалия, е от 19 ч. Гледайте на живо с картина в Gong.bg

Футболните фенове ще могат да проследят двубоите от UEFA EURO 2024 по NOVA, DIEMA, DIEMA SPORT 3, в каналите от премиум пакета DIEMA XTRA, както и онлайн на стрийминг платформата PLAY DIEMA XTRA, и в спортния портал Gong.bg