"Орлите" ще продължат своята европейска кампания в груповата фаза на Лигата на конференциите

"Лудогорец" записа историческа победа. Българският шампион се наложи над "Аякс" с 1:0 на "Йохан Кройф Арена" в мач реванш от плейофния кръг на Лига Европа, съобщи gong.bg.

"Лудогорец" загуби от "Аякс" с 1:4 в Разград (ВИДЕО)

Единственото попадение бе дело на Матиас Тисера в 62-а минута. "Орлите" показаха много по-добра игра в реванша, в сравнение с първия мач в Разград и заслужено се поздравиха с успеха. "Аякс" не създаде достатъчно голови положения, като "Лудогорец" бе по-активният отбор през по-голямата част от двубоя. Нидерландският тим бе изпратен с освирквания от собствените си фенове, които бяха недоволни от играта и резултата на своя отбор.

"Орлите" отпадат след този престижен успех и ще продължат своята европейска кампания в груповата фаза на Лигата на конференциите.