Срещата се игра в Разград

С гол на Гелор Канга в 65-ата минута сръбският шампион „Цървена звезда” взе минимален успех с 1:0 над българския първенец „Лудогорец” във втори мач за двата отбора от група „F” от турнира Лига Европа. Освен изящното попадение на габонския полузащитник, то шанс за сериозен финален щурм за „орлите” отне и френският рефер Жером Бризар, който изгони Сисиньо 13 минути преди края.

ЦСКА не успя да пречупи коравите норвежци от "Бодьо"

В хода на срещата „Лудогорец” уцели и гредата на „звездашите” веднага след допуснатия гол, след като удар на Бърнард Текпетей се спря в напречния стълб на Зоран Попович.

Така след изиграването на вторите срещи в групата „Лудогорец” остана трети с една точка, докато „Цървена звезда” е лидер с шест точки. Втори е „Спортинг” (Брага), който надви с 2:1 „Мидтиланд”, а датският тим остава последен заради по-лошите си показатели спрямо „орлите” към този момент от надпреварата.