Дупничани загубиха от Нолико с 0:3

Първенецът на България по волейбол Марек загуби втори пореден мач в Шампионската лига. След поражението от Аркас /Измир/ миналата седмица, дупничани отстъпиха и на белгийския Нолико с 0:3.

Двубоят в "Арена Самоков" не предложи очакваното зрелище и на практика интрига в него имаше единствено във втория гейм. Гостите спечелиха първата част с 25:15 точки, а след това отборът на Найден Найденов бе близо до изравняване на резултата, но след 22:22, не успя да покаже хладнокръвие и отстъпи отново, този път с 23:25.

В третия гейм, Нолико продължи да доминира и с 25:19, с лекота стигна до крайния успех.

В следващия си мач, Марек е домакин на испанския КАИ (Теруел). Срещата е на 15 ноември (четвъртък) отново от 19,30 часа в зала "Арена Самоков".