"Червените" направиха 0:0 срещу Черно море

Тимът на ЦСКА завърши при 0:0 гостуването си на Черно море и така записа второ поредно равенство като гост в "А" група.

"Червените" изиграха силно първо полувреме, но пропуски на Платини и Анисе лишиха отбора от гол. След почивката, отборът на Стойчо Младенов продължи настойчиво да търси попадение, но липсата на достатъчно идеи в нападение лишиха ЦСКА от победа. В продължението на срещата пък Мирослав Манолов можеше да донесе успех на Черно море, но силният му далечен удар бе избит от вратаря Черни.

Така ЦСКА продължи черната си серия на "Тича" във Варна, където от четири години няма победа и отбелязан гол. Със загубените две точки,  "армейците" отстъпиха третото място във временното класиране на Ботев /Пд/ надделял над Миньор /Пк/ с 2:0.