Успехът на "червените" обезсмисли реванша след седмица

ЦСКА може да се счита за сигурен участник във втория квалификационен кръг на "Лига Европа", след като разгроми черногорския "Титоград" с 4:0 и до голяма степен обезсмисли реванша след седмица. "Червените" излязоха без Божидар Чорбаджийски и Николай Бодуров, а в края на първото полувреме поведоха с 1:0 след гол на Евандро.

СНИМКИ ВИЖТЕ ТУК

Бързо след почивката авансът на домакините нарасна до 3:0 след попадения на Тиаго и Жеферсон. В 72-ата минута и Кристиян Малинов се разписа след грешка на вратаря на гостите.

ЦСКА- "ТИТОГРАД" 4:0

1:0 Евандро 40