Снимка: Архив БГНЕС
Пострадали при експлозията от самоделната бомба няма...
Посолството на САЩ в източния либийски град Бенгази бе нападнато посред нощ, но при инцидента нямаше пострадали, съобщиха служители на мисията и силите за сигурност.
"През нощта имаше нападение срещу офиса на Съединените щати в Бенгази", обяви американски дипломат. Сградата на посолството бе засегната от експлозия на самоделна бомба, отбеляза още той.
Последвайте ни