Следващата проверка на България е с Хърватия

България допусна поражение от Катар с резултат 1:2 в контролна среща, която се проведе в Доха, пише Gong. Това беше първи мач за футболните ни национали за годината.

Акрам Афиф откри за катарците в 27-а минута от дузпа. Кирил Десподов изравни в 60-а минута. Към края на двубоя дебют за националния ни тим направи Алекс Петков.

Буалем Хуки се възползва от грешка на Николай Михайлов, за да даде нов аванс на домакините, а това се оказа и решителното попадение.

Българите се опитаха да натиснат, но стигнаха само до слаб удар на Доминик Янков, който беше лесна плячка за Баршам.

Следващата проверка на България е с Хърватия.

Новините на NOVA - вече в InstagramTwitterTelegram и Viber - последвайте ни. За още новини харесайте и страницата ни във Facebook.

Редактор: Илиян Ушеров