Коментар на Асен Григоров, Любомир Стефанов и Първан Симеонов
Ще сработи ли формулата за кабинет на ПП-ДБ И ГЕРБ-СДС? Отговор на този въпрос в студиото на „Здравей, България” потърсиха журналистът Асен Григоров, политологът Любомир Стефанов и политологът от "Галъп интернешънъл" Първан Симеонов.
“Мисля, че това, което се случи с политическата реалност от последните дни, ще ни придвижи като общество, надявам се, една стъпка напред с това да пораснем малко. Да станем по-зрели, да убием емоциите и да започнем да разсъждаваме наистина рационално за политиката, Защото тя е рационално нещо. тя е нашият инструмент да управляваме обществото и държавата така, че да е от полза за всички нас”, посочи Асен Григоров.
„Здрав разум е точната дума, с която можем да определим случващото се в момента. Когато правим нещо, то или произвежда резултат или не. В случая има добри намерения. Следващите стъпки, малки и полека – ще доведат до резултати. Добри или лоши, всеки сам ще прецени за себе си”, категоричен е Любомир Стефанов.
„И от двете страни ще има недоволни. При ПП-ДБ драмата ще бъде по-голяма”, подчерта и Първан Симеонов.
Повече гледайте във видеото.
Новините на NOVA - вече в Instagram, Twitter, Telegram и Viber - последвайте ни. За още новини харесайте и страницата ни във Facebook.
Редактор: Станимира Шикова