„Армейците” обърнаха резултата в Стара Загора с голове на Карачанаков и Буш

Отборът на ЦСКА успя да победи Берое при гостуването си в Стара Загора с 2:1, като по този начин успяха да увеличат преднината си на върха на родната „А” група. Двубоят обаче не започна обещаващо за „червените”, които получиха гол още в 10-ата минута, когато Димо Бакалов, който бе влязъл като резерва в 6-ата.

Постепенно футболистите на Стойчо Младенов взеха инициативата в мача, а до края на първото полувреме пропуснаха няколко възможности да изравнят резултата.

През втората част „армейците” все пак успяха да направят пълен обрат, като първо Антон Карачанаков възстанови равенството в 69-ата минута с перфектен пряк свободен удар, а след това и Серджиу Буш оформи крайното 2:1. Така гостите спечелиха трите точки и вече имат преднина от четири пред втория Левски.