Снимка: Архив
Българският треньор вече е под карантина
Пламен Константинов, който е начело на волейболния Локомотив Новосибирск, е дал положителен тест за коронавирус, пише Gong.bg. Българският треньор вече е под карантина и не пътува за италианският град Тренто за мачовете от Шампионската лига на неговия тим срещу домакина Трентино, германския Фридрихсхафен и чешкия Карловарско.
В двубоите между 1 и 3 декември Локомотив ще бъде воден от българина Петър Шопов, който е асистент на Константинов.
Пламен Константинов не води Локомотив Новосибирск и в срещата от руския шампионат срещу Нижни Новгород на 27 ноември.
ВСИЧКО ЗА КОРОНАВИРУСА У НАС И ПО СВЕТА ЧЕТЕТЕ ТУК
За да научавате първи новините от България и света, изтеглете новото приложение на NOVA - за Android ТУК или iOS (Apple) ТУК.
Абонирайте се БЕЗПЛАТНО за информационния бюлетин на nova.bg ТУК, за да получавате най-важните новини от деня на електронната си поща.
Редактор: Тони ГосподиновПоследвайте ни