Тя публикува спомени за легендата на баскетбола в Instagram

Съпругата на баскетболната легенда Коби Брайънт – Ванеса, отбеляза годишнина от последния му мач в НБА. Тя публикува спомени за него в Instagram, предаде БГНЕС.

 „Съпругът ми даде всичко от себе си в продължение на 20 години. Даде абсолютно всичко. Всичко, което искаше, беше да прекара повече време с нашите момичета и мен. Той искаше да бъде до тях във всеки специален момент от животите им“, написа тя в социалната мрежа за своя съпруг, който почина в хеликоптерна катастрофа на 26 януари, заедно с дъщеря си Джана и седем други души.

Хиляди се простиха с Коби Брайънт (ВИДЕО+СНИМКИ)

Постът съдържаше видео с репортаж от победата на Лейкърс над Юта Джаз със 101:96 на 13 април, 2016. Брайънт реализира 60 точки в тази среща – негова последна в забележителната му 20-годишна кариера в НБА. По време на нея той спечели пет шампионски пръстена с „езерняците“. Видеото включва и момент, показващ Брайънт със семейството му извън паркета, в който той прегръща Ванеса и целува дъщерите си Наталия и Джана.

Коби Брайънт бе приет в Залата на славата на НБА (ВИДЕО+СНИМКИ)

Третата дъщеря на семейството – Бианка, се роди през декември 2016, а четвъртата им – Капри, миналия юни. „Той успя да се наслади само на три години и девет месеца от своята пенсия. Родиха ни се още две дъщери, той спечели Оскар, отвори Granity Studios, стана петият най-продаван автор на книга и тренира баскетболния тим на Джана по онова време. Тя работеше усилено и даваше всичко от себе си седем дни в седмицата, точно както баща й. Това е просто безсмислено“, завърши тя.

Абонирайте се БЕЗПЛАТНО за информационния бюлетин на nova.bg ТУК, за да получавате най-важните новини от деня на електронната си поща.

Редактор:
tracking tracking tracking tracking tracking tracking tracking