Разградчани загубиха мача срещу "Жалгирис" във втория предварителен кръг от Шампионска лига

Отборът на „Лудогорец” започна с фалстарт участието си в евротурнирите през този сезон, след като загуби гостуването си на "Жалгирис" с 1:2 в мач от втория квалификационен кръг на Шампионска лига.

По темата

В герой за домакините от Вилнюс се превърна бившият играч на ЦСКА Серж Нюаджи, който вкара единия и подаде за другия гол на литовците, съобщава БГНЕС.

Всичко започна отлично за тима от Разград, който откри резултата още в 18-ата минута на мача.

Българският отбор обаче се срина в последните 15 минути. В 78-та Нюаджи изравни след слаба намеса на Козмин Моци в наказателното поле на „орлите“, а седем минути по-късно голмайсторът за "Жалгирис" преодоля за пореден път Натанаел и подаде по земя към Мантас Куклис, който с прецизен и силен удар оформи крайното 2:1.

По този начин "Лудогорец" започна със загуба новия сезон и ще трябва да търси обрат в реванша в Разград след седмица.

За още новини харесайте страницата ни във Facebook ТУК. Там очакваме и вашите коментари.