
В страната от няколко дни не е регистриран нов случай
Черногорският Институт за обществено здраве от няколко дни не е регистрирал нито един нов случай на коронавирус в страната, а в момента има само един активен случай на COVID-19, съобщи националната телевизия РТЦГ, цитирана от БТА. Единственият пациент с коронавирус е в град Гусине.
Черногорският митрополит призова вярващите да посрещнат Великден у дома
През последните 24 часа са направени 94 теста и всички са били отрицателни. От началото на епидемията в Черна гора са регистрирани общо 324 случая на коронавирус, 314 пациенти са оздравели, а 9 са починали.
Първи случаи на коронавирус в Черна гора
Един сръбски гражданин, който е бил ранен при катастрофа в Черна гора, е бил положителен на коронавирус. Той е транспортиран в Сърбия, съобщи телевизията.
Абонирайте се БЕЗПЛАТНО за информационния бюлетин на nova.bg ТУК, за да получавате най-важните новини от деня на електронната си поща.
За още новини харесайте и страницата ни във Facebook ТУК.
Последвайте ни