Тя се включи в мероприятия по повод Седмицата на психичното здраве

Принцесата на Уелс Катрин посети благотворителна организация в Бат, основана от двукратната олимпийска шампионка по лека атлетика Кели Холмс. Поводът – Седмицата на психичното здраве. 

СНИМКИ ВИЖТЕ ТУК

Съпругата на британкия престолонаследник принц Уилям се срещна с млади хора, подпомагани от фондация „Холмс”. 41-годишната Кейт донесе  истинско слънчево настроение в английския град, като избра елегантен тоалет с жълто сако. 

Благотворителната организация, основана през 2008 година, помага на оттеглили се от активния спорт атлети да се приспособят като работят с младежи в неравностойно положение. Принцесата на Уелс показа завиден спортен дух като се включи в няколко спортни надпревари, организирани от фондацията.

Новините на NOVA - вече в InstagramTwitterTelegram и Viber - последвайте ни. За още новини харесайте и страницата ни във Facebook.

Редактор: Станимира Шикова
Източник: Ройтерс
tracking tracking tracking tracking tracking tracking tracking