Снимка: БГНЕС
У дома може да се прибере и ексзаместничката на бившата кметица на "Младост"
В петък ще стане ясно дали бившата кметица на район "Младост" в София - Десислава Иванчева, и заместничката й Биляна Петрова ще си отидат у дома. В средата на октомври съдът реши, че може да ги пусна под домашен арест. Прокуратурата обаче обжалва.
ОБРАТ ПО ДЕЛОТО "ИВАНЧЕВА": Ключов свидетел промени показанията си
На последното съдебно заседание по делото ключов свидетел промени показанията си. Тогава арх. Румен Русев обяви, че не си спомня Иванчева да му е оказвала натиск и да е казвала, че ще се придвижват преписки само, ако се правят градинки в района.
Иванчева и Петрова бяха арестувани показно в центъра на София през април с белязани пари. Те са обвинени в искане на подкуп от строителен предприемач, за да предвижат преписката му за строеж.
Новините на NOVA - вече и в Instagram, последвайте ни. За още новини харесайте и страницата ни във Facebook ТУК.
Редактор: Маргарита Стоянчева
Последвайте ни