„Червените” надиграха „Лудогорец” с 2:1

Отборът на ЦСКА е на финал в турнира за Купата на България! „Червените” изиграха отличен двубой и надделяха над „Лудогорец” с резултат от 2:1 като гост в мач-реванш от 1/2-финалите в турнира, предаде Gong.bg.

Енрике Рафаел откри резултата още в третата минута, а в 36-ата Георги Йомов удвои. В 73-ата минута резервата Елвис Ману върна едно попадение за домакините, което обаче се оказа недостатъчно.

В края на срещата бяха раздадени и три червени картона за Алекс Сантана от „Лудогорец” и за Иван Турицов и Любослав Пенев от ЦСКА.

Първата среща в София завърши 1:1 и с общ резултат от 3:2 „червените" си подпечатаха мястото във финала за Купата, който ще се играе на 19 май. Съперник на столичани ще бъде тимът на „Арда”, който се справи със „Славия”.