Армейците победиха тима от Бургас с 3:1

През първата част бяха отбезялани два много красиви гола. В 18-та минута Цветомир Цонков откри резултата в полза на Нефтохимик. Той стреля от центъра на терена, а стражът на "червените" Томаш Черни бе доста напред и не успя да се намеси - 1:0. В 27-та минута Мартин Петров изравни, след като засече от воле пас на Неманя Милисавлевич.

Десет минути преди края на двубоя Емил Гъргоров вкара втори гол за столичани, след като се възползва от лошо изчистване на защитник на символичните домакини в Сливен.

В 84-та минута Валентин Илиев засече центриране от корнер и реализира за крайния резултат ЦСКА - Нефтохимик 3:1. С този успех ЦСКА се изкачи на трето място в класирането с 32 точки, докато Нефтохимик остава на предпоследно място с 12.