ЦСКА с трудна победа над Етър

Стойчо Младенов избухна след днешната победа на ЦСКА над Етър с 3:1. Старши треньорът на "червените" сподели пред медиите, че в българския футбол са се появили прекалено много ревльовци:

"Преди време ме обвиниха, че съм ревльо, но видяхте, че в първия кръг Черно море, после Черноморец, а вчера и Тодор Батков плачат с крокодилски сълзи. И това е само в една посока. Аз също имам претенции в определени насоки" - заяви Младенов.

Неговият тим стигна неочаквано трудно до трите точки срещу Етър, след като трябваше да обръща мача. Отборът от Велико Търново поведе чрез Хикмет в 30-а минута, но още до края на първото полувреме ЦСКА успя да изравни с гол на Сержиньо.

След почивката, резервата Тасио се разписа за 2:1, а Анисе Абел от дузпа оформи крайния резултат. С успеха, "червените" се изкачиха до шестото място във временното класиране, но все още изостават на цели 10 точки от лидера Лудогорец.